• Střelecké hody Veise (áčko) a Klenora (béčko)

TJ  LUŽE  :  TJ  SEMANÍN       10 : 0     (5:0)

Branky:     Veis 4x, Hrubý 2x, Bareš, Kroutil, Radouš, Koukal

ŽK:            1:0 (Naď)

Diváci:      140

Rozhodčí: Schmeiser M.- Morávek, Smitka

Delegát:    Cápay L.

Domácí se do soupeře pustili hned od první minuty pěkně   zostra- Kroutil z malého vápna zazdil jasnou gólovku. Další tutovku má tentýž hráč v 11. minutě. V 15.min. se diváci konečně dočkali. Na levé straně získává míč Hrubý, dvě kličky a uklízí míč po zemi k tyči hostující branky – 1:0. Tlak Luže pokračuje, Bareš z hranice velkého vápna dává těsně vedle. V 25.min. po pěkné kombinační akci napřáhne z 30 m Kroutil, hostující brankář je rád, že pumelice jde těsně nad břevno. Až po 30 minutách hry se hráči Semanína dostávají do našeho pokutového území a hned je z toho gólová šance, kterou zneškodňuje Bareš.

Domácí se nadechují k neskutečnému výkonu ve stylu alá Barcelona s Lionelem Veisem na čele. Nejprve ale ve 33.min. Honza Bareš projde velkým vápnem Semanína jak nůž máslem a podél hostujícího brankáře přidává dlouho očekávaný druhý gól. Ani neuběhnou dvě minuty a to samé předvede Jarda Kroutil a o minutu později jako přes kopírák Víťa Hrubý. Stav 4:0 a hosté jsou na ručník. A to jim na cestu do kabin Mára Veis z penalty  za ruku přibalil pátou branku.

To nebylo ale od Veise všechno. Jakoby chtěl fandům připomenout proč jsme ho do mužstva brali a začal sázet jeden gól za druhým. Zastavil se na čtyřech, a ten Márův poslední aspiruje na branku měsíce…...přesný pas Martina Holuba mezi obranu hostí na Ondru Merkla, ten má možnost sám gólově zakončit, naznačuje střelu a chytře dává do strany na Veise a tomu již jiného nezbývá než gólově zakončit do prázdné branky…. Početná kulisa diváků odměňuje předváděnou hru lužských hráčů čím dál častěji potleskem.

U hostujících hráčů je sympatické, že se neuchylují k zákeřné hře, ke zdržování, apod. Jsou za to „odměněni“. Míša Radouš a David Koukal jim v závěru ještě dávají v pořadí devátou a diváky očekávanou desátou branku.