TJ  LUŽE  :  SK  PARDUBIČKY   5 : 0  (2:0)

Kroutil (78´Koukal), Hrubý

Góly:               Hrubý 3x, Kroutil, Veis

Diváci:            110

Rozhodčí:       Čech-Smitka,Kudyn

V neděli, za téměř letního počasí, sehrálo naše první mužstvo další mistrovské utkání  1. A třídy  Pardubického krajského fotbalového svazu s celkem SK Pardubičky. Hosté byli před tímto mistrovským utkání na devátém místě, domácí borci 1. A  třídu vedou a proto se nečekal zápas, s kterým by si naši hráči neměli poradit. Hodí se taky připomenout, že v podzimním utkání v Pardubičkách zvítězilo naše mužstvo vysokým rozdílem 9:1 !!!

Úvodní část měli ve své režii naši borci a hned ve druhé minutě střílí Víťa Hrubý bombou z více než 20 metrů první  branku zápasu. Soupeř v prvních dvaceti minutách nestihal, naši předváděli rychlý technický fotbal, který završil další dělovkou ve 22. minutě Jarda Kroutil. Po této brance ale domácí ztratili rytmus a iniciativu přebírali hosté. Ještěže máme v brance Radka Janouška. Ten předvedl několik zázračných zákroků a mužstva odcházela do kabin s výsledkem 2:0 pro Luži.

Druhý poločas začal tak, jak první skončil. Hosté byli lepší, vytvořili si několik slibných příležitostí, koncovka ale vázla. Naše mužstvo se dlouhé minuty nemohlo dostat do hry a zde opět domácí podržel Janoušek, zejména při samostatné akci soupeře, kdy šel útočník z levé strany sám na gólmana. Postupně ale naši hráči znovu přebírali iniciativu a  Hrubý zařídil hezké dvě branky. A to v 63. a v 67. minutě. Za tři minuty přidal Veis pátou  branku a zápas byl rozhodnut.

Naše mužstvo předvedlo standardní výkon s technickými pasážemi, které přítomní diváci oceňovali potleskem. Ale také bylo v zápase mnoho hluchých míst, kdy předváděná hra budila dojem, že hráči mají vše pod kontrolou, že se nemůže nic stát, vždyť jsme Pardubičkám ve dvou zápasech nasázeli 14 branek a celkem jsme již vstřelili v 17 zápasech 83 gólů, to je průměr téměř 5 branek na jedno utkání. Ale pozor! Čekají nás silnější soupeři a lehkovážný přístup k zápasu by se nemusel vyplatit. Proto je třeba makat naplno, naši fanoušci se potom mají na co dívat a nejsou skoupí na potlesk za předvedenou hru.