TJ  LUŽE  :  FK  LETOHRAD  b    2  :  4    (2:1)

Branky:     (13´) Merkl, (40´) Radouš

ŽK:            2:2   (51´) Richter, (75´) Mužíček

Divácí:       120

Rozhodčí:  Halda-Kolbaba,Vrána

V době začátku zápasu  příjemné fotbalové počasí a zdálo se, že rezerva Letohradu bude  i příjemným soupeřem. Ale opak byl pravdou. Během zápasu silný vítr stěžoval hráčům obou kolektivů kontrolu míče a převážně dvacetiletí mladíci hostujícího mužstva domácí pěkně vyškolili z produktivity. Mockrát se na půlku Luže nedostali, ale když se jim to na dva tři doteky povedlo, stálo to zato.  Domácí  od začátku zápasu byli častěji před branku hostí, ale chybělo tomu koření fotbalu- góly.

V 1.poločase dvě šance ještě zúročili. Nejprve ve 13. minutě prostrčil Hrubý pěkně míč do pokutového území hostí Kroutilovi, toho obrana Letohradu fauluje a Merkl se z penalty nemýlí...vedeme 1:0. Ale ne nadlouho. V 17. min. letohradští poprvé vyškolí naši rozhozenou obranu a je srovnáno. Následuje zase dobývání soupeřovy branky. Gól ale přijde  až v závěru prvního poločasu, kdy Radouš zúročuje přihrávku Holuba a jdeme znovu do vedení.

Hned na začátku 2.poločasu nedává loženku Hrubý. Na druhé straně domácí brankář Janoušek bravurním zákrokem hasí nedorozumění v našich zadních řadách. Naopak hostujícího gólmana svrbí dlaně po dalekonosné střele Holuba.

V 62. minutě hosté znovu udělají z našich zadních řad solné sloupy a je to 2:2.

Od 70. minuty se na branku Letohradu valí jeden útok za druhým. Jenže produktivita lužských hráčů je žalostná.

Když už trenéři přemýšleli o tom koho nominují do dovednostní soutěže (penalty), přišlo nedorozumění v zadních řadách domácích a Letohrad jim zasadil smrtící ránu. V nastaveném čase se ještě všichni domácí hráči pokouší o nemožné, hrají vabank. Ale není jim v dnešním zápase přáno. Naopak hosté střílí ještě 4 branku do naši opuštěné svatyně.