TJ  LUŽE  :  Sokol  DOLNÍ  ÚJEZD    5  : 1  (2:0)

Luže:       Janoušek- Kapitola J., Naď, Radouš, Bareš- Kolář (70´Študent),Lacman,Merkl, Hrubý

D.Újezd: Janecký-    Kabrhel (83´Kalánek),Částek,Mandlík,Frňka,Fulík(53´Frank),Vrabec,

Branky:   Hrubý 2x, Kroutil 2x, Veis

ŽK:          1:1 (Merkl - Frňka)

Diváci:     160

Rozhodčí: Zita-Bleša,Kudyn

Od začátku šlágru kola se hrálo nahoru dolů. Bylo znát, že se utkává první s druhým.  Hosté začali sérií rohů, Luže opětovala tvrdou střelou Hrubého, kterou Janecký zlikvidoval. První gólovku měli ve 14.min. domácí, když na nebezpečný centr Hrubého nedosáhl Veis. Ve 23. min. neotálí s vhazováním aktivně hrající Hrubý, narazí si míč s Veisem a peláší od půlky k brance hostí a zakončuje svůj únik tvrdou střelou, kterou Janecký s námahou zlikviduje. Hosté nezůstávají pozadu.  Frňka postaví obranu Luže do pozice solných sloupů, ale se střelou na branku je na štíru. Domácí ale postupně dostávají hru pod svou kontrolu.  Ve 39.min. další rychlý protiútok Luže vedený přes rychlonožku Hrubého, ten dává míč před hostující branku a přemísťuje se do pokuťáku Dolňáku, kde se dostává k odraženému míči, který chytře zasune za záda hostujícího gólmana. To není ale ze strany Hrubého všechno. Ve 42. min. si pohraje s obranou Újezdu a střelou k tyči nedává Janeckému žádnou šanci-2:0 pro Luži. Celý první poločas byl v režii Hrubého. Jakoby chtěl rychle rozhodnout zápas, protože moc dobře věděl, že ve 2.poločase již na place z důvodu futsalových povinností  nebude.  Neustále se nabízel, pronikal do pokutového území, pálil na branku hostí, góly ale přišli až v závěru první půle, ale přišli a byly velmi důležité.

Začátek druhého poločasu pokračuje v režii domácích, hostující obrana chybuje, Kroutil postupuje na branku Újezdu, vyšachuje obranu, na krásu servíruje míč do strany Veisovi, ten ale zakončuje ležérně vedle prázdné  hostující branky. Ve 49.min. se Veis již nemýlí a třetí brankou domácích dostává hosty pomalu na kolena. Kroutilova paráda po kombinaci s Veisem to v 62. min. potvrzuje- 4:0. Hosté ještě z ničeho nic v 77. min. dávají Mandlíkem svůj jediný gól, ale na nic jiného se již nezmůžou. To naopak domácí hráči se v závěru utkání fotbalem pěkně baví. Což potvrzuje kuriózní gól Jardy Kroutila v úplném závěru, kdy po parádním lobu Veise obchází gólmana hostí a má před sebou prázdnou branku. V rozhodujícím okamžiku podklouzne a míč dává do tyče. Jenže štěstí je na straně připravených. Jako koule v biliáru se míč odráží od tyče do kolena padajícího Kroutila a od kolena do sítě.

Domácí zvítězili zaslouženě, hosté přes vysokou porážku předvedli pod hradem Košumberk dobrý výkon a přispěli tak ke kvalitě utkání.