Dolní Újezd - Luže 3 : 2 np.

V neděli zajíždělo naše první mužstvo k utkání 18. kola krajské soutěže 1. A třídy Pardubického kraje do Dolního Újezdu. Mužstvo domácích si stabilně udržuje druhou příčku tabulky a zejména doma odvádí dobré výkony,když neztratilo ani bod.

Sokol DOLNÍ ÚJEZD - TJ LUŽE 2 : 2 / 3 : 2 np/

Trenér Marek Kopecký a vedoucí mužstva David Terer poslali do utkání tuto sestavu:

Janoušek – Lacman,Nagy,Radouš,Kapitola – Merkl,Veis,Holub – Hrubý,Koukal,Kroutil

Ve 45. minutě nastoupil místo Koukala Roubínek

Branky: 1. a 60. minuta Kroutil

ŽK: 2:3 ( Naď, Kroutil, Radouš

Diváci: 150

Rozhodčí: Lukes-Kerhárt,Pěnkava

Utkání začalo příznivě pro naše mužstvo a hned v první minutě se ujímáme vedení brankou Kroutila. Domácí po hrubé chybě obránce a brankáře inkasovali. Naše mužstvo zahájilo utkání ve velkém stylu, v počátečních minutách jsme plně přehrávali soupeře, který často jen přihlížel slibné útoky našeho mužstva.

Postupně jsme si vytvořili řadu brankových příležitostí,ale ani ty nejvyloženější jsme neproměňovali/Hrubý,Kroutil,Veis/ a naskytovala se otázka,zda v závěru tyto tutovky nebudou chybět….a chyběly !!!!Mužstvo domácích postupně hru vyrovnávalo,ale prakticky žádné gólové šance si nevytvořilo. Do kabin jsme mohli odcházet s minimálním výsledkem 0:3.

Už v úvodu druhého poločasu jsme si opět vytvořili několik tutovek,ale ani Hrubý a zejména Veis nedokázali proměnit to,co nelze zahodit. Domácí opět vyrovnali hru,byli lepší zejména ve zpracování míče,přihrávkách,což vůbec nelze říci o našem mužstvu. Bylo až s podivem,jak záloha velmi těžko zpracovávala míče a jindy motor našeho mužstva selhával. Zde byly zbytečné ztráty míče a mizerné přihrávky. Lepší náladu dostali naši diváci,kterých přijelo na zápas poměrně velké množství,když Kroutil v 60. minutě střílí skluzem pod brankářem druhou branku. Zdálo se,že je zápas rozhodnut a pojedeme domů se třemi body.

Domácí však ukázali,že jsou bojovníci a podařilo se jim deset minut před koncem snížit na

2:1….a pak nás mleli,naše mužstvo úplně odpadlo a několika bravurními zákroky dominoval Janoušek. Co nikdo nečekal nastalo,když v 87. minutě dokázali domácí z nemastné neslané akce vyrovnat na 2:2,kdy právě Janoušek nešťastně vyběhl. Do konce utkání,které rozhodčí Lukes hodně nastavil, domácí hráli o tři body a naši i ti nejzkušenější jen přihlíželi. Remíza vydržela do závěrečného hvizdu a došlo k penaltovému rozstřelu.

V pátém kole rozstřelu zaváhal Merkl a jeho poměrně lehkou,špatně umístěnou střelu brankář kryl. Pátou střelu domácích prováděl brankář a proměnil.

Lze konstatovat,že to byla až ostudná porážka,ale přiměřená výkonu, který jsme předváděli.

Líto nám může být našich příznivců,kteří tuto potupu sledovali na vlastní oči !!!!!!

Nyní nás čeká tak zvaný“ Anglický týden“,kdy hostíme na vlastním hřišti v jednom týdnu tři mužstva: