Vys Mýto vs. Luže A.

11.04.2017 00:14

SK Vysoké Mýto B : TJ LUŽE 4: 2 ( 3:0) Jehlička- Bareš,Karal,Mužíček,Terer,Merkl,Lacman,Naď,Langer,Kapitola M.,Veis Střídali: 46´Holub Veise, 67´Koukal Kapitolu ŽK: 2:4 (Mužíček,Bareš,Kapitola,Naď) Diváci: 100 Rozhodčí: Papáček-Halda,Preclík Delegát: Školout F. Vstup do utkání nám ale vůbec nevyšel. Hned z prvního rohového kopu se domácí v 7. min. ujali vedení 1:0. Snažili jsme se o vyrovnání. Do šance se dvakrát dostal Veis, ale bez gólového efektu. To vysokomýtská rezerva byla v proměňování šancí stoprocentní, proto i 1.poločas vyhrála 3:0!!! Do druhého poločasu nastupujeme aktivněji než do prvního. Domácí jsme zatlačili na jejich polovinu. V 56.min. snižuje Honza Bareš na 1:3 z pohledu Luže. Vypadalo to, že se nám podaří zápas ještě zdramatizovat. Jenže Mýto z jediného protiútoku 12.min. před koncem dává čtvrtý gól. David Terer v nastavené době již jen koriguje výsledek. - čtk