TJ  LUŽE  :  TJ Mezilesí  NAČEŠICE  1 : 1    (1:0)

Střídali: (16´) Koukal Veise a v ( 79´) Kopecký ml. Koukala

ŽK:           2:3   (Kapitola, Naď)

Diváci:     150

Rozhodčí: Hořínek- Smola, Mrázek

Početná kulisa diváků  viděla utkání, které moc fotbalové krásy nenabídlo. Lépe do zápasu vstoupili domácí, kteří šli již v 5.minutě do vedení 1:0 z pokutového kopu, který s přehledem proměnila nová akvizice v sestavě Luže Marek Veis, náš jediný jarní střelec. Škoda, že musel v 16.min. opustit hrací plochu kvůli zranění.  Rychlý gól ale zápasu nijak  nepomohl. Hra byla oboustranně rozháraná.  Hosté byli více fotbalovější, ale jen od vápna k vápnu, domácí naopak bojovnější. Přímých střel na branku bylo jako šafránu. Nakonec si hosté vezou zasloužený bod, když 12 minut  před koncem utkání si obrana domácích, ve snaze odvrátit  centr hostujícího útočníka  do  pokutového území,  nešťastně sráží míč do  vlastní branky.

Bonusový bod do tabulky si připisují domácí za stoprocentní proměnění kopů na branku  ( abecedně Bareš, Lacman,Merkl, Mužíček Naď, Terer). Hosté se jednou zmýlili.