Trenér:  marek Kopecký             

 
 
 
Asistent  : Marek Veis  
Vedoucí : David Terer       
 

Dospělí – Krajský přebor

 

Přesný název klubu

Čas

1

HL

3.kolo-D

TJ Sokol Rohovládova Bělá

 

3

NE

 

FK Jiskra Heřmanův Městec

UZ

5

NE

 

TJ Luže

-2,30 UZ

7

NE

8.kolo-D

TJ Jiskra Litomyšl

HL

9

SO

proti A

SKP Slovan Moravská Třebová

UZ

11

NE

 

FK Spartak Choceň

UZ

13

HL

1.kolo-D,6.kolo-V

SK Holice          

UZ

15

SO

 

FO Lanškroun

UZ

<span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;times="" new="" roman""="">1.kolo-D


   

 

 

 
 

2.

 

  FK Letohrad

web >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

3.

 

  FK Agria Choceň

web >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

4.

 

  TJ Luže

web >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

5.

 

  ŽSK Třemošnice

web >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

6.

 

  MFK Chrudim B

web >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

7.

 

  SK Holice

web >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 

  Slovan Moravská Třebová

web >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

9.

 

  Sokol Dolní Újezd

web >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

10.

 

  TJ Sokol Moravany

web >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

 

  FK Jiskra Heřmanův Městec

web >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

 

  FK Česká Třebová

web >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

13.

 

  Lanškroun     web

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

14.

 

  1.FC Žamberk

web >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

15.

 

  TJ Svitavy

web >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

 

  TJ Jiskra Litomyšl

web

                             

 


 

28.kolo

 
 
  So 01.06. 10:15   Litomyšl - Moravany   3:0 (1:0)  
 
 
 
 
 
 
 
  So 01.06. 17:00   Česká Třebová - Mor. Třebová   1:3 (0:1)  
 
 
 
 
 
 
 
  So 01.06. 17:00   Lanškroun - Holice   2:1 (0:1)  
 
 
 
 
 
 
 
  So 01.06. 17:00   Žamberk Chrudim B   1:0 (1:0)  
 
 
 
 
 
 
 
  So 01.06. 17:00   Letohrad - Choceň   7:1 (4:0)  
 
 
 
 
 
 
 
  Ne 02.06. 17:00   H. Městec - Dolní Újezd   4:1 (2:1)  
 
 
 
 
 
 
 
  Ne 02.06. 17:00   Svitavy - Třemošnice   3:2 np (0:1)  
 
 
 
 
 
 
 
  Ne 02.06. 17:00   Hlinsko - Luže   5:1 (3:0)  
 
 
 
 
 
 
 
 
Výsledky zápasů můžete vložit zde.

Tabulka

 
 
  #     Tým Web   Z   V   VP   PP   P   Skóre   B  
 
  1.   web >   28   14   10   2   2   61:21   64  
 
  2.   web >   28   17   3   4   4   75:27   61  
 
  3.   web >   28   15   2   5   6   61:36   54  
 
  4.   web >   28   16   0   4   8   69:39   52  
 
  5.   web >   28   12   5   5   6   60:44   51  
 
  6.   web >   28   13   5   2   8   51:45   51  
 
  7.   web >   29   11   4   6   8   74:49   47  
 
  8.   web >   28   11   3   5   9   50:54   44  
 
  9.   web >   29   13   1   0   15   48:49   41  
 
  10.   web >   28   9   4   4   11   45:52   39  
 
  11.   web >   28   12   1   1   14   52:66   39  
 
  12.   web >   28   7   5   4   12   47:64   35  
 
  13.   web >   28   7   6   2   13   34:57   35  
 
  14.   web >   28   5   2   4   17   35:70   23  
 
  15.   web >   28   4   3   4   17   32:72   22  
 
  16.   web >   28   3   2   4   19   22:76   17  
 
 

29.kolo


 
 
  So 08.06. 10:15   Chrudim B - Lanškroun      
 
 
 
 
 
 
 
  So 08.06. 17:00   Letohrad - Litomyšl      
 
 
 
 
 
 
 
  So 08.06. 17:00   Třemošnice - Žamberk      
 
 
 
 
 
 
 
  So 08.06. 17:00   Holice Česká Třebová      
 
 
 
 
 
 
 
  So 08.06. 17:00   Dolní Újezd - Moravany      
 
 
 
 
 
 
 
  Ne 09.06. 14:30   Luže - Svitavy      
 
 
 
 
 
 
 
  Ne 09.06. 17:00   Choceň - Hlinsko      
 
 
 
 
 
 
 
  Ne 09.06. 17:00   Mor. Třebová - H. Městec